Pluskawica Groniasta (Black Cohosh) Zobacz większe

Tylko online

Pluskawica Groniasta (Black Cohosh)

Nowy produkt

Suplement działa silnie na układ hormonalny kobiety. Reguluje poziom estrogenów w ograniźmie. Zmniejsza częstotliwość uderzeń gorąca, jest stosowane do regulacji menstruacji i łagodzenia bólów miesiączkowych, ponieważ działa rozkurczowo. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

47,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

UWAGA!
Zamówienia przyjmowane są każdego 1 i 15 dnia miesiąca. Zamawiamy wtedy hurtowo towar od producenta.
Czas kiedy towar będzie u Państwa to kolejne 7-10 dni roboczych od 1 lub 15 dnia miesiąca

Pluskwica groniasta doskonale nadaje się dla kobiet, które cierpią z powodu nadmiernych dolegliwości okresu menopauzalnego. Suplement działa silnie na układ hormonalny kobiety. Reguluje poziom estrogenów w ograniźmie. Zmniejsza częstotliwość uderzeń gorąca czy nocnych potach, jest stosowany do regulacji menstruacji i łagodzenia bólów miesiączkowych, ponieważ działa rozkurczowo. Może byś stosowany przy leczeniu bólów mięśni, bólów stawów i stanów zapalnych, reumatyzmu, a także przy leczeniu napadów kaszlu. Pomaga na depresję, niepokój, bezsenność i utrate libido. Suplement łagodzi objawy menopauzy lecz nie zmniejsza ryzyka osteoporozy i chorób serca. Nie zaleca się stosowanie w czasie ciąży oraz podczas planowania dziecka, ponieważ może spowodować skurcze macicy. 

Skład:

Czarny Cohosh Ekstrakt 50mg (4: 1), co odpowiada 200 mg mikrokrystaliczna celuloza, maltodekstryna, Stearynian magnezu, kwas stearynowy.

Uwagi:

Kobiety w ciąży lub karmiące kobiety powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem tego produktu. Suplement żywności: Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety
Produkt ten nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Jeśli jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z nim przed zazyciem tego suplementu.
Przestań zażywać suplement jesli wystąpiły działania niepożadane.
Nie przekraczać dziennej zalecanej dawki.
Trzymać zdala od dzieci.
Zawsze czytaj ulotkę przed użyciem.