Glukozamina, Siarczan Chondroityny, Wapń (Glucosamine Chondroitin Calcium) Zobacz większe

Tylko online

Glukozamina, Siarczan Chondroityny, Wapń (Glucosamine Chondroitin Calcium)

Nowy produkt

Suplement uzupełnia dietę w glukozaminę, siarczan chondroityny oraz wapń. Glukozamina jest podstawowym składnikiem budulcowym tkanek łącznych - kości, ścięgien oraz więzadeł i chrząstki stawowej. Siarczan chondroityny łagodzi bóle i poprawia funkcjonowanie stawów i likwiduje poranne zesztywnienie. Wapń odpowiada za moc i strukturę kości i zębów.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

53,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

UWAGA!
Zamówienia przyjmowane są każdego 1 i 15 dnia miesiąca. Zamawiamy wtedy hurtowo towar od producenta.
Czas kiedy towar będzie u Państwa to kolejne 7-10 dni roboczych od 1 lub 15 dnia miesiąca

Glukozamina jest podstawowym składnikiem budulcowym tkanek łącznych - kości, ścięgien oraz więzadeł i chrząstki stawowej. Ożywia i utrzymuje prawidłową funkcję chrząstki stawowej. Suplement powinny stosować zwłaszcza osoby starsze, kobiety po menopauzie oraz osoby, które mają nadmiernie obciążone stawy są to osoby z nadwagą lub podczas intensywnego wysiłku fizycznego, a także w trakcie powrotu do zdrowia po kontuzjach. Glukozamina wpływa pozytywnie na funkcję oraz budowę stawów.

Chondroityna jest ważnym składnikiem chrząstki stawowej. Pełni ważną rolę w utrzymaniu prawidłowej wytrzymałości stawów. Siarczan chondroityny łagodzi bóle i poprawia funkcjonowanie stawów i likwiduje poranne zesztywnienie. Osoby po przebytych kontuzjach, osoby starcze lub aktywne fizyczne mają zwiększone zapotrzebowanie na siarczan chondroityny.

Wapń jest niezbędnym składnikiem mineralnym dla naszego organizmu (szczególnie dla dzieci i młodzieży), który odpowiada za moc i strukturę kości i zębów. Bierze udział w przemianie materii, oraz działa na sprawną pracę mięśni i ich kurczliwość. Wpływa także na prawidłowe krzepnięcie krwi. Wapń ma działanie przeciwalergiczne, przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. 

 

Składniki: 

Glukozamina 2KCL 750 mg, 600 mg Siarczan chondroityny morskiej 20 % (dostarczający 120 mg aktywnej morskiej chondroityny), 50 mg wapnia ( 6,25 % Dziennego zalecanego spożycia), stearynian magnezu .

Dawkowanie:

Bierz 1 do 3 kapsułek dziennie, najlepiej z posiłkiem lub według zaleceń lekarza.

Uwagi:

Kobiety w ciąży lub karmiące kobiety powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem tego produktu. Suplement żywności: Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety
Produkt ten nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Jeśli jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z nim przed zazyciem tego suplementu.
Przestań zażywać suplement jesli wystąpiły działania niepożadane.
Nie przekraczać dziennej zalecanej dawki.
Trzymać zdala od dzieci.
Zawsze czytaj ulotkę przed użyciem.