Uwaga! mocbezrecepty.pl NIE JEST działającym sklepemNie można tu nic kupićStrona ta powstała jako zaliczenie na studia


Suplement Diety Glukozamina, Siarczan Chondroityny, Wapń
Glukozamina, Siarczan Chondroityny, Wapń (Glucosamine Chondroitin Calcium) Zobacz większe

Tylko online

Glukozamina, Siarczan Chondroityny, Wapń (Glucosamine Chondroitin Calcium)

Nowy produkt

Suplement uzupełnia dietę w glukozaminę, siarczan chondroityny oraz wapń. Glukozamina jest podstawowym składnikiem budulcowym tkanek łącznych - kości, ścięgien oraz więzadeł i chrząstki stawowej. Siarczan chondroityny łagodzi bóle i poprawia funkcjonowanie stawów i likwiduje poranne zesztywnienie. Wapń odpowiada za moc i strukturę kości i zębów.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

53,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

UWAGA!
Zamówienia przyjmowane są każdego 1 i 15 dnia miesiąca. Zamawiamy wtedy hurtowo towar od producenta.
Czas kiedy towar będzie u Państwa to kolejne 7-10 dni roboczych od 1 lub 15 dnia miesiąca

Glukozamina jest podstawowym składnikiem budulcowym tkanek łącznych - kości, ścięgien oraz więzadeł i chrząstki stawowej. Ożywia i utrzymuje prawidłową funkcję chrząstki stawowej. Suplement powinny stosować zwłaszcza osoby starsze, kobiety po menopauzie oraz osoby, które mają nadmiernie obciążone stawy są to osoby z nadwagą lub podczas intensywnego wysiłku fizycznego, a także w trakcie powrotu do zdrowia po kontuzjach. Glukozamina wpływa pozytywnie na funkcję oraz budowę stawów.

Chondroityna jest ważnym składnikiem chrząstki stawowej. Pełni ważną rolę w utrzymaniu prawidłowej wytrzymałości stawów. Siarczan chondroityny łagodzi bóle i poprawia funkcjonowanie stawów i likwiduje poranne zesztywnienie. Osoby po przebytych kontuzjach, osoby starcze lub aktywne fizyczne mają zwiększone zapotrzebowanie na siarczan chondroityny.

Wapń jest niezbędnym składnikiem mineralnym dla naszego organizmu (szczególnie dla dzieci i młodzieży), który odpowiada za moc i strukturę kości i zębów. Bierze udział w przemianie materii, oraz działa na sprawną pracę mięśni i ich kurczliwość. Wpływa także na prawidłowe krzepnięcie krwi. Wapń ma działanie przeciwalergiczne, przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. 

 

Składniki: 

Glukozamina 2KCL 750 mg, 600 mg Siarczan chondroityny morskiej 20 % (dostarczający 120 mg aktywnej morskiej chondroityny), 50 mg wapnia ( 6,25 % Dziennego zalecanego spożycia), stearynian magnezu .

Dawkowanie:

Bierz 1 do 3 kapsułek dziennie, najlepiej z posiłkiem lub według zaleceń lekarza.

Uwagi:

Kobiety w ciąży lub karmiące kobiety powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem tego produktu. Suplement żywności: Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety
Produkt ten nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Jeśli jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z nim przed zazyciem tego suplementu.
Przestań zażywać suplement jesli wystąpiły działania niepożadane.
Nie przekraczać dziennej zalecanej dawki.
Trzymać zdala od dzieci.
Zawsze czytaj ulotkę przed użyciem.